Menu

Imponująca Kia PRO-CEE’D nada tempa Twoim marzeniom. Dynamiczne, a zarazem praktyczne trzydrzwiowe coupe o sportowej stylistyce, doskonałych osiągach i wysokiej jakości wykonania, spełni wszystkie Twoje oczekiwania. PRO-CEE’D uzupełnia gamę modeli cee’d, oferując wyróżniające go najnowsze rozwiązania zaawansowanej technologii i wyjątkowe akcenty stylistyczne. Wsiądź do swojego PRO-CEE’DA i poczuj przypływ energii. Nowa Kia PRO-CEE’D pobudza zmysły i zachęca do zajęcia miejsca za kierownicą.

Stylistyka

Wystarczy spojrzeć na jej dynamiczną linię, ze zwężającymi się szybami bocznymi i muskularny tył z wyrazistymi lampami diodowymi, stanowiącymi przedłużenie wyraźnie zaakcentowanej linii bocznej. Kia PRO-CEE’D to samochód zaprojektowany z myślą o kierowcy. Peter Schreyer – główny projektant marki Kia – podsumował: „Tym autem chcesz jeździć, nie tylko je posiadać”. Posiadanie samochodu marki Kia jest ponadto niezwykle korzystne, ponieważ atrakcyjność zewnętrzna jest odbiciem jego nadzwyczajnej jakości i niezawodności. Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić indywidualność, czy dopiero poszukujesz własnego stylu, nowa Kia pro_cee’d to auto właśnie dla Ciebie. Każdy jej szczegół zdradza stylistyczną staranność i dopracowanie. Począwszy od przypominającego paszczę tygrysa wlotu powietrza, poprzez diodowe światła do jazdy dziennej i 17″ calowe obręcze kół ze stopu lekkiego, aż po efektowne, diodowe lampy tylne.

Technika

Kokpit i kierownica

Dzięki zestawowi wskaźników Kia Supervision Cluster z czytelnym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, prezentującym wskazania komputera pokładowego, kokpit nowej Kii pro_cee’d jest wyjątkowo przyjazny dla kierowcy. Kierownica o zmiennym kącie pochylenia z regulacją teleskopową może być podgrzewana – rozwiązanie to docenimy zwłaszcza w mroźne poranki. Dzięki przyciskom sterowania na kierownicy można wygodnie regulować głośność systemu dźwiękowego, obsługiwać połączenia telefoniczne za pomocą złącza Bluetooth, czy ustawić tempomat. A wszystko to bez odwracania wzroku od drogi.

Inteligentny kluczyk

Nie musisz już operować kluczykiem w stacyjce. Aby uruchomić silnik, wystarczy nacisnąć przycisk Start/Stop. Koniec z kłopotliwym szukaniem zwykłego kluczyka. Wystarczy, że tzw. „inteligentny kluczyk” masz gdzieś przy sobie. Samochód automatycznie rozpoznaje jego obecność. Wtedy do odblokowania drzwi wystarczy naciśnięcie przycisku na klamce zewnętrznej, natomiast do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku Start/Stop.

System audio

Tylko posłuchaj – Twój pro_cee’d może łatwo przekształcić się w mobilną salę koncertową lub osobistego nawigatora. Wystarczy włączyć system dźwiękowy z odtwarzaczem płyt CD i 6 głośnikami. Umożliwia on słuchanie muzyki również z nośników zewnętrznych, tj. iPod, czy odtwarzacz plików MP3, podłączonych do złączy AUX/USB. Dostępny jest również opcjonalny odtwarzacz z radiem UVO z kolorowym ekranem dotykowym 4,3″ do obsługi zestawu audio. Na ekranie może być także wyświetlany widok z opcjonalnej kamery cofania, pomocny podczas parkowania.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić najwyższą sztywność i maksymalną zdolność absorbowania uderzeń, wzmocnione nadwozie zostało wyposażone w liczne strefy kontrolowanego zgniotu. Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów zapewnia 6 poduszek powietrznych – 2 przednie, 2 boczne i 2 kurtynowe. Wszystkie wersje nadwozia rodziny Kia cee’d zdobyły maksymalną liczbę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych, prowadzonych przez organizację Euro NCAP.

Inteligentne układy

Nie musisz już pilnować momentu tankowania, samodzielnie manewrować na ciasnym parkingu, ani nawet zwalniać ręcznego hamulca. Dziś to zadania inteligentnych układów. Zestaw wskaźników Kia Supervision Cluster z kolorowym 7″ wyświetlaczem przedstawia wskazania komputera pokładowego. Wygodny elektromechaniczny hamulec postojowy obsługuje się jednym przyciskiem , a asystent parkowania równoległego (SPAS) praktycznie wyręcza kierowcę w wykonaniu tego niełatwego manewru.

Wnętrze

Zajmij miejsce za kierownicą i spojrz na doskonale rozplanowane wnętrze oraz starannie dobrane materiały wykończeniowe. Komfortowe, ergonomiczne fotele przednie wyposażone są w wygodny mechanizm składania oparć, ułatwiający dostęp do tylnej kanapy. Dostępne jest opcjonalne, trzystopniowe podgrzewanie fotela kierowcy i pasażera. Komfort jazdy w miesiącach letnich zapewnia klimatyzacja manualna oraz dwustrefowa klimatyzacja automatyczna. Pokaźnych rozmiarów okno dachowe daje wspaniałe perspektywy i dodatkowe rozświetla wnętrze.

Galeria zdjęć