Menu

Nowy Ceed

Nowa Kia Ceed. Jeszcze lepsza. Jeżeli radość z jazdy jest dla Ciebie naprawdę ważna, nie możesz przeoczyć takiej okazji. Wiemy, jaką przyjemność może dawać prowadzenie atrakcyjnego pojazdu. Dlatego mamy dla Ciebie samochód, którego dynamiczna stylistyka idzie ramię w ramię z dobrymi osiągami. Zobacz jak będzie wyglądał Twój wymarzony ceed!.

Jeszcze przed jesienną premierą – już dziś poznaj nową Kia Ceed Kombi. Sportowy design i przestronne wnętrze. Bez kompromisów. Wygodna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich. Aby dodatkowo powiększyć bagażnik, wystarczy jednym ruchem ręki złożyć tylne siedzenia. Są one dzielone w proporcji 40:20:40, co umożliwia dostosowanie auta do aktualnych potrzeb. Dzięki tej funkcji z łatwością przewieziesz sprzęt sportowy, czy długie przedmioty. Niezwykle przydatne są dodatkowe zabezpieczenia i przegrody, które pomagają zoptymalizować przestrzeń bagażową. Sprawdź wszystkie możliwości w konfiguratorze.

 

 

Stylistyka

Pełna zalet.

Sportowej sylwetka Kia Ceed natychmiast przyciąga uwagę. Charakterystyczny grill otoczono diodowymi lampami przednimi i światłami do jazdy dziennej. Sportowe zacięcie podkreślają dwukolorowe 17-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego i diodowe lampy tylne. Kia Ceed wprost zachęca, by ruszyć przed siebie.

Technika

System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy (DAA)

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAA) monitoruje czas jazdy oraz zachowanie prowadzącego pojazd i gdy wykryje u niego oznaki rozkojarzenia i senności, emituje sygnał ostrzegawczy. Zaleca wtedy zrobienie przerwy w podróży.

Pewność i bezpieczeństwo

System monitorowania martwego pola w lusterkach informuje kierowcę, gdy wykryje pojazd w martwym polu. Emituje wtedy ostrzeżenie i wyświetla je w bocznym lusterku. Działający w oparciu o radar układ ostrzegania o ruchu pojazdów z tyłu podczas cofania pomaga bezpiecznie opuścić miejsce parkingowe.

System wykrywania ryzyka kolizji (FCA)

System wykrywania ryzyka kolizji (FCA)(9) rejestruje obecność innych pojazdów lub pieszych w pobliżu auta. Wykorzystuje do tego specjalny czujnik na przednim zderzaku i kamerę na przedniej szybie. Ceed powiadamia kierowcę o ryzyku kolizji i pomaga uniknąć zderzenia. Jeśli to konieczne, system sam może zatrzymać samochód.

Asystent jazdy w korku (LFA)

Asystent utrzymania na pasie ruchu to ogromny krok w kierunku autonomicznej jazdy. Wykorzystując specjalną kamerę i czujniki, samochód sam przyspiesza, hamuje i kieruje w zależności od pozycji pojazdu będącego z przodu.(8) Maksymalna prędkość, przy której można z niego korzystać, to 180 km/h. Dzięki asystentowi jazda w warunkach dużego natężenia ruchu jest o wiele bezpieczniejsza i znacznie mniej uciążliwa.

Aktywny tempomat (SCC)

Dzięki kamerze i specjalnym czujnikom umieszczonym na zderzaku, aktywny tempomat z technologią Stop & Go utrzymuje wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje odległość od pojazdów z przodu. Nowa Kia Ceed utrzymuje bezpieczny dystans, przyspieszając do wybranej prędkości lub hamując w zależności od sytuacji.(8)

System ostrzegania o nieoczekiwanej zmianie pasa ruchu (LKAS)

Jeśli kierowcy zdarzy się zagapić i podczas jazdy samochód zacznie zjeżdżać ze swojego pasa bez użycia kierunkowskazu, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu poinformuje go o tym. Następnie może dokonać korekty toru jazdy. Jest to możliwe dzięki kamerze zamontowanej na przedniej szybie, która monitoruje położenie samochodu względem linii na jezdni.

Parkowanie bez trudu

Równolegle czy prostopadle? Dzięki automatycznemu asystentowi parkowania w Kia Ceed bez trudu zajmiesz każde miejsce postojowe. System ten wykorzystuje specjalne czujniki z przodu, z boku i tyłu auta, aby większość pracy wykonać za Ciebie. Wystarczy postępować ze wskazówkami, odpowiednio zmieniając biegi oraz wciskając pedał hamulca i gazu. Zakończ manewr aktywując elektroniczny hamulec postojowy.

Komfort kierowcy

Podgrzewane przednie siedzenia oraz kierownica są nie do przecenienia w chłodne dni. Dodatkową zaletą przednich foteli jest funkcja zapamiętywania położenia. Nowa Kia Ceed będzie wyposażona w podgrzewaną przednią szybę. Dzięki podgrzewanej przedniej szybie, szron i lód usuniesz w mgnieniu oka.

Kia Smart Key

System bezkluczykowy Kia Smart Key pozwala na otwieranie i uruchamianie auta jednym przyciskiem. Nie musisz już poszukiwać kluczyka w kieszeniach czy torbie. Wystarczy, że kluczyk do auta masz przy sobie.

Kia Connected Services

Dzięki Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom(2) nawet podczas jazdy możesz stale być w kontakcie ze światem. 8-calowy ekran dotykowy wyświetla informacje o najbliższych stacjach benzynowych, parkingach, punktach pomiaru prędkości oraz prognozie pogody(3).
System nawigacji oferuje aż 7 lat bezpłatnych aktualizacji mapy(4). Posiada również interfejs do obsługi Android Auto™ i Apple CarPlay™, który umożliwia bezpieczne korzystanie ze smartfona podczas jazdy(5).

System audio JBL

System audio JBL z 8 głośnikami i zaawansowaną technologią Clari-Fi™, która zapewnia doskonałej jakości dźwięk, dba o dostarczenie koneserom muzyki przyjemnych dla ucha wrażeń podczas podróży.(6)

Bezprzewodowa ładowarka

Nowa Kia Ceed wyposażona jest w wydajną ładowarkę, dzięki której bezprzewodowo naładujesz swój telefon lub inne urządzenie elektroniczne. Dostępne jest także wydajne gniazdo USB, dzięki której szybko naładujesz kolejne urządzenie.

Wnętrze

Otoczenie idealne.

Szukasz wymarzonego wnętrza? W takim razie zapraszamy do najnowszej Kia Ceed! Wysokiej klasy materiałom wykończeniowym i poziomowi komfortu nie sposób się oprzeć. Z pewnością docenisz też mnogość innowacji technicznych, takich jak: intuicyjny system nawigacji z 8-calowym ekranem dotykowym i 7-letnim programem aktualizacji map. System Android auto i Apple CarPlay umożliwiają połączenie telefonu z pojazdem. Pozostaje tylko wybrać punkt docelowy i słuchać ulubionej muzyki, płynącej z 8 głośników systemu nagłośnienia JBL. Zaproś przyjaciół i rodzinę do nowej Kia Ceed i po prostu ciesz się życiem!

Galeria zdjęć