Menu

Nowe Sorento

Oto nowa Kia Sorento. Już na pierwszy rzut oka wywołuje zachwyt i budzi respekt. Wystarczy tylko spojrzeć na wyrazisty przód, charakterystycznie ukształtowaną maskę silnika oraz oryginalne lampy z efektownymi  światłami do jazdy dziennej LED. Osadzone na dużych, eleganckich kołach nadwozie jest dynamiczne i muskularne niczym przyczajony, gotowy do skoku drapieżnik. Niezapomniane wrażenie pozostawiają jasno świecące diodowe lampy tylne, które jeszcze bardziej podkreślają indywidualny styl znikającego w oddali auta.

Stylistyka

Wprowadzone zmiany stylistyczne podkreślają elegancję i nowoczesność nadwozia oraz odpowiednią prezencję. Każdy najdrobniejszy detal nowej Kia Sorento został starannie zaprojektowany i wykonany. To efekt dbałości o najwyższą jakość i absolutną niezawodność pojazdu. Witaj w świecie nowoczesności i luksusu! Pełen komfort w mieście i podczas dalszych podróży. Nowe Sorento jest niezwykle ergonomiczne i wygodne, nawet kiedy podróżuje nim 7 osób. Oparcia obydwu foteli drugiego rzędu pochylają się automatycznie

Technika

Tempomat
i układ kamer

Podczas jazdy aktywny tempomat zwolni, a nawet zatrzyma samochód, aby utrzymać bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu. System kamer 360 stopni zapewnia widok dookoła pojazdu podczas parkowania. Z kolei układ monitorujący strefy martwego pola ostrzeże Cię przed wyprzedzającym pojazdem. Specjalna kamera odczyta znaki ograniczenia prędkości i wyświetli je na ekranie nawigacji.

Dodatek klasy premium

Smart Power Tailgate sam otworzy klapę bagażnika po wykryciu inteligentnego kluczyka. Umożliwia to wygodne załadowanie zakupów lub ciężkich przedmiotów.

 

 

Mocna, stabilna
jazda

Gama mocnych, a zarazem oszczędnych silników odznacza się dużym momentem obrotowym dostępnym już w zakresie niskich prędkości obrotowych. Stale aktywny układ przeniesienia napędu na wszystkie koła DynaMax zapewnia utrzymanie maksymalnej przyczepności na nawierzchniach nierównych, luźnych lub śliskich. Podnosi tez stabilność jazdy w zakrętach. Wiodący w klasie współczynnik oporu powietrza 0,33 pomaga w obniżeniu zużycia paliwa.

Układ stabilizacji pojazdu (VSM)

Układ VSM monitoruje reakcje na operowanie pedałem przyspieszenia, pedałem hamulca i kierownicą w ciasnych zakrętach lub podczas nagłych manewrów. Aby przywrócić stabilność w razie potrzeby, układ może na moment przejąć kontrolę nad pojazdem. W tym celu może zaingerować w działanie hamulców, elektrycznego wspomagania kierownicy i silnika.

6 poduszek powietrznych

Nowa Kia Sorento jest wyposażona w 2 przednie poduszki powietrzne, dwie boczne poduszki powietrzne oraz 2 kurtynowe poduszki powietrzne. Są one aktywowane w przypadku wykrycia kolizji, a także w przypadku przewrócenia się pojazdu.

USB, iPOD
i system dźwiękowy Infinity

Odtwarzaj muzykę z iPoda, pamięci zewnętrznych typu flash i innych kompatybilnych urządzeń multimedialnych. Podłącz je po prostu do zintegrowanego, analogowego gniazda 3,5mm lub do gniazda USB. Usłysz różnicę! Wsłuchaj się w krystaliczny dźwięk płynący z 10 głośników systemu ze wzmacniaczem zewnętrznym, funkcją automatycznego dostosowania głośności do prędkości jazdy oraz z korektorem dźwięku.

Wnętrze

Nowa Kia Sorento wyróżnia się nie tylko eleganckim, dopracowanym nadwoziem. To również wizytówka Kia Motors w dziedzinie stylistyki, rozwiązań technicznych, nowych technologii i jakości wykonania. Rozkoszuj się wygodą i przyjemnością prowadzenia. Usiądź w wygodnym fotelu starannie obszytym miękką skórą i rozejrzyj się wokół. Spójrz na eleganckie funkcjonalne wnętrze. Od razu zauważysz, że zaprojektowano je z myślą o kierowcy. Uwagę zwracają ciemne, błyszczące wstawki kontrastujące z jasnymi chromowanymi akcentami. Owal podszybia przechodzi płynnie w krawędź tapicerki drzwi. Pośrodku deski rozdzielczej znajduje się duży, 7-calowy dotykowy ekran LCD systemów nawigacji i audio.

Galeria zdjęć