Menu

Nowe Rio

Kia Rio. Stworzona z pasji. Lubimy zaskakiwać.

Nie uwierzysz, jak wiele ma do zaoferowania nowa Kia Rio! To miejskie auto, które daje wielką radość i przyjemność podczas jazdy. Intryguje wyglądem, zaskakuje zaawansowanymi funkcjonalnościami i systemami bezpieczeństwa. Nowa Kia Rio to idealny towarzysz codziennego życia. Już wkrótce będzie można ją poznać osobiście i przetestować.

Stylistyka

Wyrazista, nowoczesna sylwetka nowej Kia Rio nieustannie przyciąga spojrzenia. Chcesz się wyróżniać? Postaw na nową Rio! Nowoczesna, atrakcyjna linia nadwozia nie tylko wzbudza podziw i zainteresowanie. Daje również wymierne korzyści. Jakie? Aerodynamiczne kształty zapewniają niższe zużycie paliwa!

Technika

Łączność ze światem

Nowa Rio oferuje dostęp do Kia Connected Services, do których danych dostarcza TomTom®.  Bez trudu dotrzesz do celu, a dzięki aplikacjom Android Auto™ oraz Apple CarPlay™ w łatwy sposób podłączysz smartfon i będziesz mógł korzystać podczas jazdy z wygodnego, 8-calowego wyświetlacza. Kia Rio jest pierwszym samochodem segmentu B, który jest wyposażony w porty USB zarówno w przedniej, jak i w tylnej części kabiny, umożliwiając użytkownikom połączenie urządzenia mobilnego z systemem multimedialnym lub ładowanie baterii.

Asystent Parkowania

Parkowanie sprawia Ci trudność? Na szczęście asystent parkowania w nowej Kia Rio znacznie upraszcza ten manewr. Dzięki zaawansowanej kamerze cofania, na wyświetlaczu dokładnie widać wszystko, co dzieje się za samochodem. System pomaga też zaparkować niemal na każdym miejscu postojowym. Ułatwianie życia to nasza specjalność.

Ciepło i miło

Znacie kogoś, kto w chłodny dzień lubi wsiadać do zimnego auta? My nie i dlatego nową Kia Rio wyposażyliśmy w podgrzewane przednie fotele i kierownicę.

System bezkluczykowy

Dobrana torebka to nieodłączny element kobiecego stroju. Najczęściej jednak trudno w niej cokolwiek znaleźć. Zwłaszcza kluczyki… A gdyby tak nie trzeba było ich szukać, żeby otworzyć auto? W Rio po prostu wystarczy mieć je przy sobie. Silnik zaś uruchamia się przyciskiem. Kluczyk w kieszeni lub w torebce, a auto jedzie!

System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu

Nikt nie jest doskonały. Aby zminimalizować ryzyko na drodze, nową Kia Rio wyposażyliśmy w system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Jeśli kierowcy nieoczekiwanie zdarzy się przekroczyć linię osi jezdni, zostanie o tym powiadomiony, a tor jazdy auta zostanie samoczynnie skorygowany. Już na samą myśl można poczuć się bezpieczniej!

System autonomicznego hamowania awaryjnego

Nawet doświadczonemu kierowcy czasami zdarza się popełniać błędy. Na szczęście w Kia Rio można ich uniknąć. System autonomicznego hamowania awaryjnego ostrzega przed niebezpieczeństwem kolizji z innym autem lub pieszym i w razie konieczności sam rozpoczyna proces hamowania, aż do całkowitego zatrzymania pojazdu.

Wnętrze

Podobno wnętrze jest najważniejsze. To dlatego w nowej Kia Rio dopracowaliśmy je w najdrobniejszych szczegółach. Przyjemne w dotyku materiały, ergonomiczne fotele przednie, najnowsze technologie multimedialne oraz inteligentny kluczyk gwarantują pełną wygodę. Mnogość udogodnień i nowoczesnych rozwiązań, funkcjonalność oraz przestronność wykraczają daleko poza standard typowy dla aut kompaktowych. Wnętrze nowej Kia Rio zaskakuje i zachęca do zajęcia miejsca. Rodzina oraz znajomi z pewnością docenią je podczas wspólnych wyjazdów. Zapraszamy do środka.

Galeria zdjęć