Menu

7 – letnia gwarancja

W ciągu 7 lat wiele może się wydarzyć

7 lat to wystarczająco dużo czasu, by spełnić nawet największe marzenia. Niezależnie od tego, czego pragniesz i jakie masz cele w życiu, będziemy Ci towarzyszyć w ich realizacji. Gwarantujemy najwyższą jakość nawet w najbardziej wymagających warunkach.

7 lat lub 2555dni lub 150000km
Tę niezwykłą gwarancję, będącą ewenementem na europejskim rynku motoryzacyjnym, możemy zaoferować dzięki absolutnej pewności co do jakości technicznej naszych pojazdów. Wynika ona z najwyższych standardów, obwiązujących w zakładach produkcyjnych Kia Motors w Europie i pozostałych częściach świata.
7 głównych korzyści, które niesie za sobą posiadanie 7 – letniej gwarancji Kia:

1. Samochody marki Kia produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami branży motoryzacyjnej.
To właśnie dzięki wyjątkowej jakości nasze modele objęte są najdłuższą w Europie bezpłatną gwarancją.
2. Kia Motors to jedyna marka w Europie, która oferuje 7-letnią gwarancję na swoje modele.
3. Gwarancja przechodzi na kolejnych właścicieli pojazdu, jeżeli samochód poddawany był regularnym przeglądom okresowym.
4. 7-letnia gwarancja Kia obejmuje każdy nowy samochód z wyłączeniem tylko niektórych elementów (załącznik).
5. 2-letnią gwarancją objęte są części zamienne zakupione w ASO Kia, wraz z usługą wymiany (załącznik).
6. Dzięki wyjątkowej ofercie Kia Motors, koszty utrzymania auta są o wiele niższe, co może pozytywnie wpłynąć na wartość samochodu, w przypadku jego sprzedaży w przyszłości.
7. Obowiązuje w ponad 20 krajach Europy

Szczegółowe okresy gwarancji oraz jej warunki określone są w książce gwarancyjnej (załącznik).


Artykuł ze strony manageronline.pl z dn. 01-06-2018, autorstwa p. Moniki Krzesak:

Kia Motors 3 mln aut z 7-letnią gwarancją

Po raz pierwszy, od 2006 roku, 7-letnią gwarancją na układ przeniesienia napędu była objęta Kia cee’d pierwszej generacji. Cztery lata później tak długa gwarancja obejmowała już cały samochód.

Szacuje się, że w trakcie obowiązywania gwarancji właściciele samochodów marki Kia przejechali łącznie 158 miliardów kilometrów. 7-letnią gwarancją lub na 150.000 km jest objęta każda nowa Kia sprzedawana w Europie.

Kia Motors Europe osiągnęła wyjątkowy rezultat w sprzedaży samochodów z jedyną na rynku aż 7-letnią gwarancją – do klientów w Europie trafiły już trzy miliony samochodów, które najlepiej świadczą o wysokiej jakości i niezawodności aut marki Kia.

Po raz pierwszy Kia zaoferowała 7-letnią gwarancję na układ napędowy wraz z wprowadzeniem do sprzedaży cee’da pierwszej generacji pod koniec 2006 r. Kompleksowa gwarancja na 7 lat, która obejmuje cały samochód, pojawiła się w 2010 r. Od tego czasu jedyna na rynku tak długa ochrona gwarancyjna dotyczy wszystkich modeli marki Kia i jest oferowana jako standard w każdym nowym samochodzie Kia Motors sprzedawanym w Europie. Szacuje się, że europejscy klienci przejechali ponad 158 miliardów kilometrów autami marki Kia, które były na gwarancji*. Odpowiada to ponad 4 milionom przejazdów wokół równika dookoła kuli ziemskiej.

Kompleksowa gwarancja marki Kia obejmuje wady materiałowe i wykonawcze przez 7 lat lub do pokonania 150.000 kilometrów. Wciąż jest to najdłuższa gwarancja oferowana przez jakiegokolwiek producenta aut w Europie, która zapewnia klientom bezstresową eksploatację i potwierdza wysoki standard jakości samochodów marki Kia. Gwarancja w pełni przechodzi na kolejnych właścicieli.

Emilio Herrera, dyrektor operacyjny Kia Motors Europe, powiedział – „Nasza siedmioletnia gwarancja wyraża zaufanie, którego jesteśmy pewni w odniesieniu do naszych samochodów i daje pewność klientom w Europie, że kupują samochód wysokiej jakości. Marka Kia stała się synonimem jakości i niezawodności, a gwarancja jest jedną z pierwszych rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy ludzie myślą o samochodach marki Kia. W tym roku planujemy sprzedać w Europie ponad 500.000 samochodów i wielu klientów zwróci uwagę na fakt, że ich auto standardowo pozostanie objęte gwarancją fabryczną aż do 2025 roku”.

Kia pracuje nad kompleksową gwarancją i jakością swoich modeli, poprzez wyczerpujące testy wytrzymałościowe i zachowanie wysokich standardów produkcji w wypadku każdego modelu. Samochody przedprodukcyjne pokonują miliony kilometrów w ramach testów przed produkcją i są testowane w ekstremalnych warunkach pogodowych i na wszystkich rodzajach nawierzchni – na Bliskim Wschodzie, w Europie, w Azji oraz w Ameryce Północnej i Południowej.