Menu

10.12.2018

Start do Nart 2018/2019

Jak co roku Kia Motors Polska i Radio Zet ruszyły z akcją Start do Nart. Pierwsi słuchacze radia otrzymali do testów najnowsze Sportage i rozpoczęli białe szaleństwo w Białce Tatrzańskiej.

Jesteście zapalonymi narciarzami albo po prostu lubicie spędzać czas zimą w polskich górach ze znajomymi i rodziną? Start do Nart powstał dla Was. Akcja Kia Motors Polska i Radia Zet odbywa się co roku. W ciągu kilku tygodni zbliżających się ferii ekipa Startu do Nart przemierzy tysiące kilometrów i odwiedzi najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce, tylko po to, żeby umilić czas na stoku wszystkim amatorom białego szaleństwa.

W tym roku akcja rozpoczęła się już w listopadzie. Aby pojechać na narty z radiem Zet i Kia Motors Polska trzeba było zrobić zabawne zdjęcie i opis swojej czteroosobowej ekipy. Jury, w skład którego weszła m.in. wokalistka Cleo oraz prezenter radia Zet Damian Michałowski, wyłoniło 5 zwycięskich ekip, które 4 grudnia wyjechały na tygodniowy szalony pobyt w polskich górach. Dodatkową atrakcją dla zwycięzców będzie w tym tygodniu z pewnością możliwość dokładnego przetestowania Kia Sportage. Każda z pięciu ekip, po uroczystym losowaniu kluczyków, otrzymała do swojej dyspozycji Sportage, którym dojeżdżać będzie na stoki. Na koniec przygody ze Startem do Nart każdy zespół wykona w dowolnej formie graficznej prezentację tego jak im się podobała Kia Sportage. Najlepsza prezentacja zostanie nagrodzona.

Wspomniany wyżej konkurs jest jedynie pierwszym etapem zabawy ze „Startem do Nart”, która potrwa niemal do końca lutego. W specjalnie przygotowanych miasteczkach „Startu do Nart” będzie czekać na Was wyśmienita zabawa pod stokami wybranych ośrodków narciarskich w całej Polsce od piątku do soboty w godzinach 10.00-16.00, a w niedzielę do godziny 15.00. Znajdziecie tam różne strefy, w których będzie można przetestować najnowsze modele nart, spróbować swoich sił w konkursach i odwiedzić zimowy salon Kia, w którym m.in. można odbyć jazdę testową Sportage. Narciarze mogą też liczyć na gorący napój, oraz wspólną rozgrzewkę przed szaleństwami na stoku.

Gdzie i kiedy zawita miasteczko Start do Nart? Oto harmonogram:

18-20 stycznia, Czarna Góra

25-27 stycznia, Szczyrk

1-3 lutego, Zieleniec

8-10 lutego, Wisła

15-17 lutego, Czarny Groń

22-24 lutego, Białka Tatrzańska

Szczegóły akcji i relacje z poszczególnych realizacji możecie śledzić na profilu:

https://www.facebook.com/KiaMotorsPolska/
Kanale YT

oraz na stronie radia ZET

Zapraszamy!