Menu

24.07.2018

Rio w nowej odsłonie GT Line

Rasowe auto miejskie w nowej odsłonie! Wystarczy jedno spojrzenie na nową Kia Rio GT Line, by poczuć przypływ adrenaliny!

Mocno zaakcentowany przód z charakterystycznym grillem chłodnicy i obniżoną linią zderzaka świetnie komponuje się wyrazistym tyłem auta. Sportowy design wersji GT Line podkreślają stylowe listwy boczne, 17-calowe obręcze kół oraz opcjonalne światła przeciwmgielne LED.

Komfortowe fotele wykonane z czarnej tkaniny i skóry ekologicznej przyciągają wzrok kontrastowymi przeszyciami w szarym kolorze. Doskonale komponują się one z metalicznymi detalami na drzwiach, podłokietniku i dźwigni zmiany biegów.

A detale mają znaczenie!

Sportowe wrażenia potęguje skórzana, spłaszczona na dole kierownica w kształcie litery D i sportowa gałka dźwigni zmiany biegów. Oba elementy są dostępne dla wersji GTLine w standardzie. Wyrafinowany styl podkreślają też chromowane, satynowe elementy deski rozdzielczej i czytelny 7-calowy ekran dotykowy.

W takim wnętrzu każda podróż będzie wyjątkowa. Teraz możesz być stale w ruchu, od wschodu do zachodu słońca oddając się swoim pasjom. Tempa dotrzyma Ci nowa wersja KiaRio GT Line – to Twój czas, Twoje zasady!

Auto będzie w sprzedaży jesienią 2018r.