Menu

12.05.2018

Ale Gość!

Majówka za nami, zdawałoby się wiosna w pełni, więc wyobraźcie sobie to zaskoczenie, kiedy zawitało do nas prawdziwe Lato! Najpierw nie mogliśmy własnym oczom uwierzyć, ale chwila rozmowy rozwiała wszelkie w tym temacie wątpliwości!

Tak, Drodzy Państwo, mieliśmy zaszczyt gościć w naszych skromnych progach frontmana popularnej i cenionej Formacji Nieżywych Schabuff – Pana Olka Klepacza. Któż nie zna ich przebojów? Pytanie retoryczne 😉 W ich piosenkach można się zapomnieć, wielu z nas przeżyło w ich rytmie niejedne wakacje, a także swoje pierwsze uniesienia i zawody miłosne. Jest co wspominać… Chociaż powód wizyty Pana Klepacza był zgoła inny, nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności zaproponowania gościowi przejażdżki wybranym samochodem Kia. Ku naszej radości Artysta przyjął zaproszenie, a wręcz się z niego ucieszył. Już w salonie wpadło mu w oko Sorento, tak więc od niego rozpoczęliśmy wspólną motoryzacyjną przygodę.

Na drugi ogień poszedł, a jakże by inaczej – 370-konny Stinger! W przypadku emocji, które towarzyszyły jeździe testowej tym modelem śmiało możemy potwierdzić słuszność powiedzenia, że mężczyźni nigdy nie dorastają, mają tylko droższe zabawki 😉

Po zakończeniu wojaży Pan Klepacz postanowił podzielić się swoimi wrażeniami, których nie będziemy ukrywać, byliśmy bardzo ciekawi. Oto co powiedział: „Mam swój styl i bardzo go sobie cenię, a w samochodach zwracam uwagę przede wszystkim na  kolor, jakość, niezawodność, oczywiście sprzęt grający i… automatyczną skrzynię biegów, dzięki której w czasie jazdy mogę skupić się na… muzyce. Tak, nie mylicie się jestem motoryzacyjną stereotypową kobietą :)! Ale przejdźmy już do rzeczonych wrażeń. I tu Was zaskoczę bo zacznę od czynnika ludzkiego. Pan Arek, z którym miałem przyjemność odbywać pokazowe jazdy, jak i cały Team KIA Wrobud zrobił  na mnie WYBITNIE DOBRE – PROFESJONALNE WRAŻENIE…i to nie standardową kawą i uśmiechem, ale pasją ,fachowością, kulturą osobistą i cierpliwością. A determinacja z jaką Pan Arek doradzał i opowiadał (czasem anegdotycznie) o mocnych stronach testowanych aut to wprost poezja. Reasumując, spędziłem urocze chwile w „cierpliwych i wyrozumiałych (mając na uwadze naiwne czasem pytania) ramionach”  zespołu KIA – Wrobud i z czystym sumieniem polecam Państwu zapoznanie się z ich pełną ofertą samochodów KIA, właśnie w asyście i pod opieką Tych ludzi! Na koniec najważniejsze! Testowane auta bardzo mnie zaskoczyły jakością użytych materiałów, wykonaniem, wyposażeniem, osiągami i… dobrą ceną, a 7 lat gwarancji – to dopiero bonus! Z całego serca rekomenduję Państwu salon samochodowy KIA Wrobud we Wrocławiu. UKŁON W PRZÓD – POZDRAWIAM”. Olek Klepacz FNS

No to zaczerwieniliśmy się na całego! Bardzo nas uskrzydliły te miłe i motywujące słowa. Ze swojej strony możemy zdradzić, że spotkanie przebiegło w wyjątkowej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Na koniec tego niezwykłego popołudnia po prostu nie mogło zabraknąć wyczekanych autografów, a dodatkowy entuzjazm wywołał fakt, że zostaliśmy też spontanicznie obdarowani przez Artystę płytami z Jego muzyką, która z pewnością umili jeszcze wiele nadchodzących jazd testowych naszymi Kia. Nie ma co mówić  – to dopiero był GOŚĆ!