Menu

25.01.2017

Co nas czeka w 2017?

My jesteśmy już gotowi!

Nadchodzący rok będzie bardzo pracowity dla dealerów marki Kia. Koncern wprowadzi w Polsce do sprzedaży aż 6 nowych modeli!

Jeszcze w marcu do naszego Salonu zawita nowa Kia Rio. Miesiąc później na polskich ulicach pojawi się nowe Picanto. Miłośnicy samochodów hybrydowych zaraz po wakacjach będą mogli złożyć zamówienia na Optimę Kombi Plug-in Hybrid oraz Niro Plug-in Hybrid. Jesienią pojawi się całkowicie nowy model, który uzupełni gamę koreańskiego producenta w segmencie B SUV. W IV kwartale trafi do sprzedaży chyba najbardziej oczekiwana przez nas sportowa Kia Stinger.

Kia ma za sobą bardzo udany rok i zanotowała rekordowy wynik sprzedaży w Polsce. W ciągu 12 miesięcy do dealerów i klientów nad Wisłą wydanych zostało 20 599 szt. aut ze znaczkiem Kia na masce, co oznacza kontynuację trendu wzrostowego odnotowanego w latach poprzednich i wzrost o 9% (!) w porównaniu do roku 2015.

Największy udział w sprzedaży w Polsce mają modele: Sportage i cee’d, co również z własnego doświadczenia potwierdzamy!

Biorąc pod uwagę ofensywę produktową oraz coraz mocniejszą pozycję na rynku celem Kia Motors Polska jest osiągnięcie w roku 2017 sprzedaży na poziomie 22 500 szt. samochodów.

Zabieramy się do pracy!