Menu

22.12.2016

Zapowiedź nowej Kia Picanto

Całkowicie Nowa Kia Picanto już niedługo ujrzy światło dzienne. Może się okazać, że jeden z najlepiej sprzedających się modeli na rynku globalnym jeszcze bardziej pomiesza szyki innym graczom w segmencie „A”.

Kia Motors Corporation opublikowała pierwsze szkice nowego Picanto. Dają one dość dobre pojęcie o tym, jak prezentować się będzie linia nadwozia tego samochodu. Trzecia generacja Picanto nabrała odważniejszego i bardziej dojrzałego wyglądu. Nie da się ukryć, że nowe Picanto prezentuje się z jednej strony nowocześnie i dynamicznie, a z drugiej – elegancko i dyskretnie. Obok ekonomicznych jednostek napędowych wyróżniać się będzie intrygującą stylizacją karoserii, standardem wystroju wnętrza oraz wyposażeniem godnym samochodu wyższej klasy.

Więcej szczegółów dotyczących Picanto zostanie ujawnionych w styczniu . Oficjalna prezentacja Picanto nowej generacji odbędzie się podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, natomiast do Polski auto zawita już w drugim kwartale 2017 roku.